close
تبلیغات در اینترنت
پرده‌‌ای دیگر از هویت امنیتی آقای رئیس جمهور و دولت یازدهم
دستور دستگیری به جرم استکبار ستیزی /بازداشت فرزند شهید در مراسم تشییع شهدای غواص در اصفهان به اتهام ترویج شعار مرگ بر آمریکا/ با بگیر و ببند نه فریاد حزب‌الهی‌ه
مطالب مربوط
صادق شیرازی: مخالفان قمه زنی جهنمی هستند
طبق سند 2030 ، فعالیت بهاییت ، آزاد و قانونی میشود!
تغییر متن توضیحات ویدیوی وعده های روحانی در سال 92
روزنامه ها و سایت های دروغگو از نظر روحانی do_arbab@
تذکر آیت الله صدیقی درباره سخنان تند روحانی (فدایی دو ارباب)
دانلود مستند شفاعت یا شکایت 1 و 2 و 3 با کیفیت بالا (فدایی دو ارباب)
مرگ بر آمریکا در استان اصفهان ممنوع شد
اگر آمریکا و اسرائیل > بگویند، ما قبول نداریم. امام خمینی (ره)
تصویر سلفی پسر احمدی نژاد با برج ایفل؟!
روزنامه روزنامه آخرین خبر دروغ
پرده‌‌ای دیگر از هویت امنیتی آقای رئیس جمهور و دولت یازدهم

http://www.8pic.ir/images/xxn3t5fzhqs60n1q63mw.jpg

گروه سیاسی – رجانیوز: امروز و روز گذشته در آستانه تشییع شهدای استقامت، تنها دغدغه شورای تأمین استان اصفهان، خفه کردن صدای استکبار ستیزی و مقابله با نشر شعار مرگ بر آمریکا بود؛ بطوریکه منزل شهیدی که چند شبانه روز است سربندهای "مرگ بر آمریکا" و تصاویر رهبر انقلاب و بیرق های استکبارستیزی در آن تهیه میشد محل دستگیری فرزند شهید، طلبه ولایی مهدی امینی شد.

به گزارش خبرنگار رجانیوز؛ دیروز دوشنبه یک روز قبل از مراسم تشیع پیکرهای پاک ۵۰ شهید استقامت شهدای غواص در اصفهان مانده است که خبری دلخراش٬ روحیه ی جوانان مومن و انقلابی شهر اصفهان که چندین ماه است مشتاق برگزاری مراسمی باشکوه برای یونس های گمگشته و جوانان استکبار ستیز دیروز و شهیدان گلگون به خون امروز هستند را برهم می زند.

رویداد کامل متن در ادامه مطلب

به حکم شورای تامین استانداری اصفهان حوالی ساعت ۵ بعد از ظهر روز گذشته دو تن از فعالان فرهنگی اصفهان، طلبه ولایی مهدی امینی (فرزند شهید) از منزل شهید به شماره حکم ۹۴/۴۵۵/۳۸۳۹۶ دستگیر شده و بدون این که خانواده های آن ها را در جریان بگذارند به نقطه ی نامعلومی انتقال می یابند.

تهیه سربند ها و بیرق های «مرگ بر آمریکا» برای تشییع شهدای امروز اصفهان از جمله فعالیت ایشان برای مراسم تشییع بوده است. شعاری که این روزها در این دولت جرم است و باید برای جلوگیری از این جرم به خانه شهید تعرض نمود!!

در همین راستا ظهر دیروز نیز هم طلبه دانشجو محسن ربانی در خیابان دستگیر شد! و در راستای جمع آوری پلاکاردهای استکبارستیزی به چند کانون فرهنگی اصفهان از جمله کانون جواد الائمه تعرض گردید!!

ماجرا وقتی غم انگیز تر می شود که می بینیم مراسم شهدای غواص اصفهان که با حضور بی سابقه و پرشور جوانان و مردم اصفهان، تجلی گاه و زنده کننده ی پیام خون شهیدان که همان استکبارستیزی، آمریکاستیزی و مبارزه ی با ظالمان و گردنکشان هر عصری است، سعی شده با فشار و برنامه ریزی مفصل اعوان و انصار دستگاه های امنیتی و دولتی اصفهان به مراسم ختم و ترحیمی تبدیل شود که در آن اجساد مطهر شهیدان فقط تشییع شوند و سپس مردم و جوانان اصفهانی باید حمد و سوره ای می خواندند و خیلی آرام متفرق می شدند! که با هوشیاری و روحیه انقلابی مردم، این پروژه نیز به شکست انجامید بطوریکه ندای مرگ بر امریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل سرتاسر مراسم شکوهمند روز گذشته اصفهان را در بر گرفته بود و تلاش های نیروهای امنیتی برای به پایین کشیدن پلاکاردهای انقلابی مردم بی ثمر ماند.

مراسمی که پخش کننده گان سربندها و و پلاکاردهای «یازهرا» و «مرگ بر آمریکا» توبیخ می شدند و در آن دست نوشته های صادقانه ی مردم که حاوی شعارهایی همچون «خون شهیدان ما قابل اکسید نیست»، «نه سازش٬ نه تسلیم٬ نبرد با آمریکا»، «دستاوردهای هسته ای را ارزان نفروشیم» و... بودند، یکی پس از دیگری توسط افرادی ناشناس در کسوت ماموران امنیتی پایین کشیده شده و یا پاره می گشتند.

http://www.8pic.ir/images/am4zc25t1tfv5fww0fvx.jpg

این مراسم در حالی برگزار گردید که به واعظین و مداحان انقلابی اصفهان اجازه سخنرانی و مداحی داده نشد و زمانی که از یکی از مداحان مراسم سوال می شود که چرا در رابطه ی با هدف و راه این شهیدان که همان نبرد با آمریکا و مستکبرین است شعر و دکلمه ای نخوانده اید؟ این گونه پاسخ می دهد که: «قبل از مراسم در جلسه ای توجیهی از سوی یکی از مسولین دولتی برگزاری مراسم به ما تکلیف شد که فقط روضه بخوانیم و حرفی از سیاست و آمریکا و استکبار و مذاکرات هسته ای و از این قبیل مسائل به میان نیاوریم!».

http://www.8pic.ir/images/kglps4nf3cueotn496g5.jpg

بازداشت چند تن از فعالان مردمی و فرهنگی چندساعت قبل از مراسم و رفتارهای امنیتی و سرکوبگرانه ی مردم که در بالا به گوشه ای از آن ها اشاره شد، همه وهمه دست در دست هم داد که مراسمی باشکوه که می توانست همانند مراسم تشییع غواصان شهید در شهر تهران که جلوه ای از شور استکبارستیزی مردم انقلابی ایران و بستری برای ابراز عقاید واقعی ملت مومن و همیشه در صحنه ی ایران پیرامون نوع تعامل با جامعه ی بین المللی بود؛ تبدیل به مراسمی خشک و بی روح و فرمایشی شود.

این اتفاقات در حالی در اصفهان رخ داده است که حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی خویش خود را نه سرهنگ بلکه حقوق دان معرفی کرده بود و با شعار اعتدال توانست پیروز انتخابات شود.

برخورد و دستگیری کسانی که پیرو منویات رهبری در مسیر مبارزه با استکبار ستیزی امریکا قدم برداشته اند این سوال را در ذهن جاری می کند که آیا پس از توافق وین، دولت یازدهم مخالف ادامه روند استکبار ستیزی و مقابله با امریکا است؟ هر چند در آبان ۱۳۹۲ نیز زمانی که بیلبوردهای صداقت امریکایی در تهران و چندین کلان شهر کشور نصب شده بود دولت و حامیان آن علیه این بیلبوردها اعلام مواضع کردند بطوریکه که افخم سخنگوی وزارت امور خارجه دولت یازدهم نصب این بیلبوردها که در مسیر حرکت انقلاب اسلامی بوده است را یک کار غیر قانونی اعلام نمود.

این اقدامات دولت یازدهم در خصوص برخورد با منتقدین نیز مسبوق به سابقه بوده است، بطوریکه اخیرا هفته نامه ۹ دی را که به نقد فنی توافق وین پرداخته بود توقیف نمود و پایگاه اطلاع رسانی رجانیوز و روزنامه کیهان نیز به همین بهانه تذکر گرفته اند. هر چند روند دو ساله برخورد با منتقدین با انواع روش ها در دولت یازدهم، برخلاف اصول آزادی بیان و مش تبلیغاتی حسن روحانی در تبلیغات انتخابات سال ۹۲ می باشد، اما برخورد مستقیم و امنیتی با مردم و تشکلات مردمی که علیه امریکا و استکبار، هم مسیر با انقلاب اسلامی اقدامات فرهنگی را انجام می دهند، شیوه جدیدی است که در دولت یازدهم در پیش گرفته شده است که می بایست پاسخگوی این عملکرد خود باشد.

قابل توجه است ، با این بگیر و ببندها آقای روحانی نمی تواند،‌ فریاد عزتمندانه را ساکت کند و نه توافق دور از شان مردم انقلابی ایران، به توافق خوب تبدیل خواهد شد!

http://www.8pic.ir/images/5t7jfn20hu90vzxn5360.jpg

http://www.8pic.ir/images/etp0xqragcq0eket3d52.jpg

http://www.8pic.ir/images/xhmmbovgj0nocaj8t8hf.jpg

http://www.8pic.ir/images/apqm3zh9o3vihmtbhf88.jpg

http://www.8pic.ir/images/adkednb0jt3p83806dxx.jpg

http://www.8pic.ir/images/6yr6n7rlgfk3ct0ktlir.jpg

http://www.8pic.ir/images/e665nbz1h9tn3lt3igw6.jpg

http://www.8pic.ir/images/z0zeggbcbooor9cklaim.jpg

نویسنده : | تاریخ ارسال: جمعه 23 مرداد 1394 ساعت: 1:19قبل از ظهر |تعداد بازدید : 154
دیدگاههای این مطلب
احمد
1394/5/26|19:37
نوع نگرش و دیدگاه اعضای سایت بنظر بنده تنگ نظرانه می آید چون مرگ بر یک کشور یک طرز تفکر نیست بلکه یک شعار کلی است که بار معنایی منحصر بفردی ندارد در واقع با گفتن مرگ بر آمریکا مشخصا معلوم نیست با کدام سیاست و کدام خط مشی آمریکا مخالف هستیم لذا بهتر است برای شفاف شدن موضوع ، انتقاد ات خود را نسبت به سیاست های خاص آمریکا یا انگلستان و هر کشور وهر گروه دیگری ، موضوع مورد مناقشه را حتی اگر گسترده هم می باشد به صورت ذیل حل کرد . الف = موارد مورد مناقشه باید به چند موضوع کوچکتر تقسیم گردد . ب = موضوع کوچک شده می بایست در فضای مناسبات فیمابین و تاریخچه روابط دو کشور مورد ارزیابی قرار گیرد برای مثال یکی از اصلی ترین موارد مناقشه برانگیز میان آمریکا و ایران موضوع گروگانگیری در سفارت آمریکا میباشد . دیدگاه های متفاوتی دراین خصوص وجود دارد اما بنظر بنده آن دیدگاهی موفق است که در چارچوب روابط بین الملل بررسی گردد . اگر به این روابط اعتقادی نداشته باشیم موضوع آنقدر ریشه ای و پیچیده می شود که شاید تا ابد لاینحل بماند .
پاسخ : دوست عزیز، سیاست کلی نظام جمهوری اسلامی ایران و در واقع سیاست دین مبین اسلام اینه که با مستکبرین مخالفت و مبارزه کنیم!!
شما مگه میتونید از ابتدای سوره ها اعوذ بالله من الشیطان الرجیم رو حذف کنید؟
مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل گفتنمون دقیقاً همانند اعوذ بالله من الشیطان الرجیم گفتنمونه!!!
حالا یه عدّه روشنفکر میان برامون خط مشی تعیین میکنن و راجب این موضوع که خدا به مسلمانان دستور داده، مورد بررسی قرار میدهند!!!
اگر مسلمان باشید، هیچ وقت از گفتن مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل دست نمیکشید!!!
لعنت به روابطی که بخواهد دینمون رو ازمون بگیره!!!
چه روابطی؟ چه سازمانی؟ چه بین المللی؟
سازمان بین المللی که از عربستان ملعون حمایت میکنه و یمن مظلوم رو محکوم به ظلم میکنه!!!
خواهشاً به قرآن مراجعه کنید، متاسفانه وقتی از قرآن دور بشیم، حتّی دستور خدا رو هم انکار میکنیم!!!
ezzat
1394/5/26|11:02
وافعا از این اتفاق ناراحت شدم.

مرگ بر ضد ولایت فقیه
مرگ بر آمریکا
مرگ بر طرفداران آمریکا.
پاسخ : خدا لعنت کنه اونایی رو که میخوان خیانت کنن
مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسرائیل
سعید
1394/5/23|11:38
سلام علیکم و رحمة الله و برکاته....احسنتم طیب الله....به انتفاضه امنیت ملی و هسته ای خوش اومدید.....اللهم صل علی سیدنا و نبینا محمد و ال محمد و سلم و عجل فرجهم یا الله.
پاسخ : علیکم السّلام و رحمة الله و برکاته
خیلی ممنونم، خدا حفظتون کنه

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
 • موضوعات CATEGORIES2

 • مطالب پر بازدید Viewed Articles

  پست ثابت بازدید : 2303
 • خبرنامه MailForm


 • آرشیو ماهانه Monthly Archive

 • صفحات اضافی Static Pages

 • لیست کاربران Users List

 • پیوندها Links

 • پیوندهای روزانه Link Dump

 • اعضای آنلاین Online Users