close
تبلیغات در اینترنت
نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز
نماد و علامت های شیطان پرستی و فراماسونری در بازی کلش آف کلنز - بازی Clash of Clans نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز
مطالب مربوط
شباهت تری جونز با بربر بازی کلش آف کلنز (فدایی دو ارباب)
تری جونز در کلش آف کلنز «بربر» (فدایی دو ارباب)
بازی شیطان پرستی (Clash Of Clans) / کلش آف کلنز
شیطان
حکم ارتداد سلمان رشدی ملعون
بیانیه سایت فدایی دو ارباب در مورد اهانت به پیامبر اسلام (ص)
نمادهای شیطان پرستی (1)
کفش های شیطان پرستی
سلمان رشدی کیست و چه کار کرده است؟
نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز

http://www.8pic.ir/images/dc60xdlkwev5bpz600xa.jpg

اول از همه بگم که این پست فقط واسه نشان دادن نماد های شیطان پرستی در این بازیست و به هیچ وجه نه به کسی میگیم این بازی رو انجام بده یا نده فقط تنها خواهشی که می تونم ازتون کنم به این بازی فقط به چشم یک بازی نگاه کنیم و جیب دشمنان خودمون را با خرید جم یا همون الماس پر نکنیم .  تمام چیزهایی که در ادامه گفته میشه با عکس قرار گرفته و خودتون هم می تونید اون ها را در محیط بازی ببینید و قضاوت کنید .

می توان بازی کلش آف کلنز رو هم مثل خیلی از بازی های دیگه ولی با خلاقیت بیشتری که سازندگان اون توی طراحی اون انجام دادن هم جز بازی های فراماسونری و شیطان پرستی دانست . هرچی بیشتر به محیط بازی بیشتر دقت کنید نمادهای مختلفی از شیطان پرستی رو میشه در اون دید که دور از چشم ما در محیط بازی جای داده شده اند .  قرار دادن این نماد ها و دیدن اون شاید برای ما موضوع ساده ای باشد ولی این سوال رو از خودتون بپرسید اگر این نمادها بی ارزش هستند چرا در محیط بازی و اون هم دور از چشم مخاطبینشون قرار دارند ؟

رویداد کامل متن در ادامه مطلب

سطح شطرنجی بازی :

تا حالا به محیط نقشه بازیتون دقت کردید آیتم های بازی کجا قرار دارند !!! درسته روی یک سطح شطرنجی

یک سطح شطرنجی خیلی مرتب و جذاب که همه ما فکر میکنیم واسه راحت قرار دادن و مرتب کردن نقشه بازی به این شکل طراحی شده ولی واقعیت چیز دیگریست سطح شطرنجی ٬ از زمان مصر باستان در معابد مورد استفاده قرار می گرفته و بیش از آنکه جنبه ی تزئینی داشته باشد٬ دارای مفهومی رمزآلود است.امروزه٬  این نوع کفپوش یکی از نمادهای مهم فراماسونری و مکانی برای اجرای مراسم فرقه ای در کلیه ی لژهای ماسونی به شمار می رود.تشریفات ویژه ی ورود به این سازمان می بایست بر روی این سطو ح٬  که کنایه از آمیختگی زندگی انسان با خیر و شر است ٬ انجام گیرد.

تصویری از سطح شطرنجی بازی :

http://www.8pic.ir/images/madph1jtumnfk1w4u6n1.jpg

تصویری نزدیکتر از سطح شطرنجی بازی :

http://www.8pic.ir/images/4gykyhgxzwxh5r8ligmn.jpg

نماد خرگوش

شاید بگید که این موضوع ربطی به شیطان پرستی نداره ، بهتون حق میدم ولی به این سادگیا هم نمیشه ازش گذشت اگه عمیقتر به تصویر نگاه کنید متوجه تفاوت رنگهایی در سطح شطرنجی بازی میشید به تصویر زیر دقت کنید البته رنگها خیلی نزدیک به هم هست ولی با یکم دقت میشه تفاوت رو حس کرد .

http://www.8pic.ir/images/ku3y1fculbz78l08e4rh.jpg

حالا به تصویر کلی این تفاوت ها دقت کنید البته یکم با رنگ عکس بازی کردم شاید بهتر دیده بشه:

http://www.8pic.ir/images/jjeyh1wg9183m7hs6tuh.jpg

فکر کنم متوجه تصویر خرگوش در پس زمینه شطرنجی بازی شدید باید بگم که خرگوش یکی دیگر از نماد های شیطانپرستی محسوب میشه که خرگوش در فراماسونری نشان رابطه ی نزدیک با یک دیگر است و برای خرگوش فرق نمیکنه که با مونث باشد یامذکر باشد و باهردو نزدیکی میکند ودر ماسون خرگوشی که چشم چپش معلوم باشه نشان همجنس بازی است.

نماد بز یا قوچی به نام بافومت

اگر به گوشه بالای سطح شطرنجی بازیتون بندازید متوجه یکی دیگر از علایم شیطان پرستی به شکل بز یا قوچی به نام بافومت میشید .بافوت یکی دیگر از نمادهای کثیف شیطان پرستیت که در عرفان کابالا«عرفان یهودی» اهمیت خاصی دارد این علامت فقط مخصوص شیطان پرستان است و در جواهرات هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سر بافومت معمولا در میان ستاره پنج پر طراحی می شود.

http://www.8pic.ir/images/bhy5lxbbn8rid2v0l30n.jpg

نماد مار

در بالای نماد قبلی باز هم یک نماد دیگر از شیطانپرتی یعنی مار رو میشه دید که می توان گفت مار حیوان مورد علاقه ماسونها و شیطان پرستان است . تا جایی که آن به عنوان  حیوان خانگی خود استفاده می نمایند. حتی این نماد رو می توان روی دلار هم دید که بیشتر به مار امو (OMO) معروف است .

http://www.8pic.ir/images/c700d2chvexczzvsv1rc.jpg

نماد جغد فراماسون

بازهم یک نماد ترکیبی در بالای محیط بازی و اینبار جفد فراماسون ، همونطور که توی تصویر میبینید در قسمت بالایی یک جغد قرار دارد قسمت سایه محدوده سر جغد رو نشون میده که به صورت نیمی از سر جغد آمده و قسمت قهوه ای رنگ نوک جغد و دو دایره ریز و تیره چشم اون رو تشکیل میده و فضای سبز پایین هم با حالت هایی که میبنید بدن و بال و پای جغد رو کامل میکنن و اینکه باید بگم که جغد یکی از حیوانات مقدس فراماسون هاست ، گردن جغد 360 درجه میچرخه به این نشانه است که ما برهمه جا مشرف هستیم.و یکی دیگه از خصوصیات اینه که جغد شب بیداره ومنظرشون اینه که وقتی شما خوابین ما بیداریم و در حال برنامه ریزی هستیم. و یه چیز مهم دیگه اینه که خدای ملوخ را با جغد نشان میدهند.

http://www.8pic.ir/images/oyx314k93nkzix5psm0c.jpg

نماد ستاره شش پر

با دقت به نماد الماس یا همون جم بازی کلش میشه یکی دیگه از نماد های فراماسونری و یهودیت رو دید، نماد ستاره 6 پر در دل یک الماس سبز و زیبای شش گوشه که روزانه میلیون ها دلار رو به حساب فراماسون های پشت پرده ی این بازی میریزه جالبش اینجاست که با زبون بی زبونی خودشون هم دارن میگن که این پول داره کجا میره ...

http://www.8pic.ir/images/tbcdyadnoheo5rjq7u3a.jpg

ستاره شش پر یکی از مهمترین نمادهای یهودیت فراماسونری و شیطان پرستان این نماد دارای دو مثلث رو به بالا و رو به پایین است مثلث رو به بالا نماد مرد و قدرت و مثلث رو به پایین نماد زن و تعادل بود و شبیه به رحم زن است و ترکیب این دو مثلث نماد تعادل و توراون است و نماد اصول کابالا است اگر دوستان دقت کنند هر دینی دارای اصول است مثلا در دین اسلام توحید معاد و نبوت سه اصل اساسی است اما در کابالا دو اصل وجود دارد تعادل و توازون یعنی همه چیز از تعادل و توازون تشکیل شده به عبارت ساده تر خدایی وجود ندارد این نظریه کفر امیز اصول کابالا است و ستاره شش پر نماد ان است اکثر نماد های تعادلی کفر امیز بود مثل سیاه و سفید و مرد و زن یا نر و ماده این ستاره دارای شش مثلث شش ضلع و شش زاویه است که میشود ۶۶۶ یا همان عدد ابلیس که در قاعده اهرام ثلاثه هم ۶۶۶ وجود دارد همچنین این ستاره یکی از مهمترین نماد های شیطان پرستان بوده و این نماد را یکی از قویترین نماد های خود میدانند .

نماد شاخ شیطان

با نگاه به سربازخانه اکسیری کلش و بعد از به پایان رساندن 10 سطح این ساختمان به آخرین سرباز اکسیری یعنی پکا دست پیدا خواهید کرد سربازی با دو شاخ عجیب روی سر اون با لبه های نورانی ، علاوه بر اون شکل سرباز خونه هم به شکل این سرباز تغییر پیدا میکنه و سر این سرباز روی سرباز خونه قرار میگیره چیزی که توی 9 سطح قبلی به این شکل نبوده است که میشه گفت همان نماد شاخ شیطان است که با پایان دادن به این ساختمان اون رو در بالای سرباز خونه میشه دید .

اگر به شاخ ها دقت کنید متوجه قسمت های رنگی نوک شاخ ها و یه شکاف نور در میان سر پکا خواهید شد که از دیگر علامات شیطان‌پرستی این شاخ ها می‌توان به منعکس شدن نور از «تک چشم» نام برد که خود یک علامت فراماسونری است . متاسفانه از این نماد بر روی برج ساعت در شهر مکه هم استفاده شده که توی تصویر زیر اون رو میبینید .

http://www.8pic.ir/images/4jz10ojw5351765i542e.jpg

http://www.8pic.ir/images/i9vf7kosy9ucsuqcgizh.jpg

علاوه بر موارد بالا خود سرباز پکا شبیه به نماد خدای ملوخ (مالکوم) طراحی شده است و تنها نیرویی هست که شما می تونید مجسمه اون رو با استفاده از گلد در بازی از لول 75 اکانت خودتون اون رو توی نقشه بازیتون قرار بدید .

http://www.8pic.ir/images/2qnsw6clcucp5dye5zr4.jpg

اگر به مپ های سینگل پلی بازی مراجه کنید باز هم نماد شاخ شیطان می تونید مشاهده کنید:

http://www.8pic.ir/images/ac43tj9pm6ouc5wi95cu.jpg

چشم شیطان یا چشم جهان بین

در ادامه نماد های شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز این بار میشه به چشم جهان بین یا چشم شیطان اشاره کرد که به شدت از این نماد در بازی استفاده شده و یکی از نماد های مهم در فراماسون و شیطان پرستی به حساب میاد .

تصویری از محیط سینگل پلی بازی :

http://www.8pic.ir/images/r4o4e21ia7x0pjryw93g.jpg

این تک چشم نماد پول رایج آمریکا(دلار) بسیاری از شرکت های سرمایه داری و آرم کالاها و... می باشد . فراماسون ها طبق اساسنامه خود بایستی طی ۲۰ سال آینده تمامی شهرهای بزرگ دنیا را مملو از نمادهای فراماسونی همچون چشم جهان بین ، هرم ، ابلیسک (مشترک بین فراماسون ها و شیطان پرستان) و ...  نموده به طوریکه ذهن و چشم مخاطبان کشورهای مختلف را برای پذیرش عقائد فراماسونری در تمامی شئونات زندگی در آینده عادت دهند. متاسفانه این نماد در قالب معماری به بسیاری از کشورها از جمله ایران نیز نفوذ کرده است.

آنها معتقدند که اين چشم لوسيفر(شيطان) است و کسي که قدرت کنترل آن را دارد بر تمام دارايي ها حکومت مي کند. اين علامت در پيشگويي ها به کار ميرود. جادوها، نفرين ها، کنترل هاي روحي و تمامي انحرافات تحت اين علامت کار ميکنند. اين علامت روشنفکران است . به پول رايج ايالات متحده نگاهي بيندازيد، راس هرم یک چشم قرار دارد که دور آن روشنایی خاصی قرار گرفته است . طبق روایات ائمه معصومین (ع) این جریان (فراماسون ها) همان دجال یک چشم است که اين علامت اساس نظم نوين جهاني را در معاصر تشکیل داده است. از لحاظ فلسفی انسان دو دیدگاه (چشم) دارد . یکی دیدگاه معنوی و یک دیدگاه مادی . در حقیقت فراماسون ها به یک دیدگاه (چشم) اعتقاد دارند و آنهم دیدگاه (چشم) مادی (سرمایه داری) است . و معنویت (دین) در عقائد فراماسون ها یا بهتر بگوییم لیبرالیست ها حذف شده و معنای حقیقی چشم جهان بین نیز همین است. چشم (جهان) بین ، یعنی دنیا را با چشم ما(مادی) ببینید!!

 http://www.8pic.ir/images/x80udywkd77gmu8c1fz1.jpg

 http://www.8pic.ir/images/s48jnfeoujmi3qs1h03i.jpg

دو ستون فراماسون ها یا عدد محبوب فراماسون ها 11

اینفرنو یکی دیگر از ساختمان های بازی کلش آف کلنز است که کاملا با نماد های فراماسونی عجین شده است. این ساختمان رو در سطح 10 تاون هال میشه ساخت که تعداد اونها 2 تا هستش که به عنوان ستون های فراماسونی در نقشه بازی  شما جای خوش می کنن آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا 1 و این دو تا 1 در کنار هم عدد 11 را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .
در تصویر زیر حتی نماد چشم شیطان یا همون چشم جهان بین رو بر روی ستون ها مشاهده می کنید که نوری از اون منعکس میشه :

 http://www.8pic.ir/images/825okhdlkqxt7f7hud3i.jpg

 http://www.8pic.ir/images/diwslyz2cwgucx8nggny.jpg

نمایش عدد 11 با اینفرنو

 http://www.8pic.ir/images/bkmnwihu7ra20dr50lh3.jpg

نماد گونیا و پرگار فراماسون

با نگاهی به یکی دیگر از ساختمان های کلش میشه نماد دیگری از فراماسون ها یعنی گونیا و پرگار رو دید که در طراحی ایکس بو از اون استفاده شده است باید گفت یکی از مهمترین نماد های فراماسونری گونیا و پرگار است که ابزار یک ماسون یا معمار است زیرا فقط با گونیا و پرگار است که شما میتوانید مستطیل طلایی را رسم کنید .

 http://www.8pic.ir/images/udzali1marvn19k7zkwn.jpg

نویسنده : | تاریخ ارسال: شنبه 10 مرداد 1394 ساعت: 8:54قبل از ظهر |تعداد بازدید : 1460
دیدگاههای این مطلب
F
1394/9/19|22:36
سلام خدمت شما
اولا باید بگم واقعا دلایل مبهمی اوردین برای شیطانی بودن این بازی شما بهتر بری یکم بیشتر کار کنی تا بهتر بتونی مطلب بزاری
متاسفانه همین کارهای اشتباه امثال شما از روی تنبلی و عجله برای نشان دادن نماد ها و دادن این طرح بزرگ به افراد نا مناسب و کم سواد برای معرفی و سو استفاده از این نماد ها و تهمت زدن به همه با بازی این نمادها
باعث شده که حتی ادمی مثل من که مطالعاتی در این ضمینه داشتم نتونه مردم رو قانع
کنه که چنین گروه هایی نیز وجود دارند
باز هم همین داستان
که دفاع بد و ناقص از حمله مستقیم هم بدتره برادر این مطلب رو بردار و سعی کن بیشتر درباره این گروه ها مطالعه کنی
نکنید اقا نکنید جز مسموم کردن کردن ذهن مردم و لوس کردن این قضیه کار دیگری انجام نمیدید
پاسخ : سلام علیکم
ممنونم از اظهاراتتون
اما لازمه که خدمت شما حرفهایی بزنم
اولاً شمایی که خودتون رو از نظر اطلاعات بیشتر میدونی، پس چرا نمادهای شیطان پرستی ای که در این بازی شیطانی وجود داره رو انکار میکنی؟
اگه از نمادهای شیطان پرستی اطلاع ندارید، به این آدرس مراجعه کنید: http://2arbab.rozblog.com/post/172
ضمناً آیا شما میدونید که در این بازی تصویر «بربر» مختص چه کسیست؟
والله نمیدونید
به این تصویر دقت کنید: http://www.8pic.ir/images/eero31i7ktvt9j2brk8d.jpg
آیا «تری جونز» را می شناسید؟
این مطلب رو بخونید:
http://2arbab.rozblog.com/post/920

و پیشنهاد میکنم این ویدیورو هم ببینید:
http://2arbab.rozblog.com/post/824
خواهش میکنم ازتون که بدون آگاهی و اطلاع اظهار نظر نکنید.
میلاد
1394/6/19|23:38
با سلام خدمت شما
عکس خوک توی ساحل پیدا کردم
چند بار نگاه کردم مطمئنم که میگم خوکه در نگاه اول شبیه بز بی شاخ یا گوسفنده ولی چشمای گوسفنده سوراخ دماغ خوکه
در ضمن روی ساحل و یک سنگ قرار گرفته که وسط ساحل قرار گرفته
پاسخ : سلام علیکم

فکر نکنم تو نمادهای شیطان پرستی خوک باشه، البته از فراماسون ها چیزی بعید نیست، خوک چون نجسه برای ما مسلمان ها، قطعاً هدفمند تصویرشو در بازی ها و یا نرم افزارها قرار میدن
میلاد
1394/6/16|12:58
یادم رفت بگم

تو اون پستی که گذاشتین در مورد این عکس توضیحی ندادین اکه میشه یه پستی هم در این مورد بزارین متشکرم
پاسخ : کدوم عکس برادر؟
ان شاء الله به زودی یه پست دیگه در مورد شیطان پرستی قرار میدم
میلاد
1394/6/16|12:56
با سلام مجدد
خیلی ممنون روشن شدم
پاسخ : سلام علیکم
الحمد لله
میلاد
1394/6/14|14:17
سلام بر شما

من در مورد این بازی به یقین رسیدم که بی ارتباط با ماسون ها نیست
فقط یه سوال اون دو مثلث رو تومستند ظهور دیدم می گفت نماد تداخل دو جهانه و انرژی های ماورایی الآن به شک افتادم
نماد قدرت و تعادل و یا نماد انرژی های ماورایی و عقیدتی که ماسون ها به دنبال تغییر اون به سمت خودشون هستن

متشکرم
پاسخ : سلام علیکم
کدوم مثلث؟
مثلث پرچم اسرائیل؟
بهتون پیشنهاد میکنم این پست رو مطالعه کنید: http://2arbab.rozblog.com/post/172
نفیسه
1394/6/6|11:49
سلام علیکم...خداقوت رزمنده... بسیار عالی بود....احسنت..موفق باشید شکلک
پاسخ : سلام علیکم و رحمة الله

خیلی ممنونم

تشکر به خاطر حُسن نظرتون، ان شاء الله شما هم موفق باشید
علیرضا
1394/5/30|18:24
واقعا خسته نباشین
خدا بهتون توفیق کارهای بعدی رو هم بده
اجرتون با علمدار کربلا...
پاسخ : سلام علیکم
شکلک خیلی ممنونم
ان شاء الله
خدا حفظتون کنه

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
 • موضوعات CATEGORIES2

 • مطالب پر بازدید Viewed Articles

  پست ثابت بازدید : 2371
 • خبرنامه MailForm


 • آرشیو ماهانه Monthly Archive

 • صفحات اضافی Static Pages

 • لیست کاربران Users List

 • پیوندها Links

 • پیوندهای روزانه Link Dump

 • اعضای آنلاین Online Users