close
تبلیغات در اینترنت
دیدار موسس سازمان ضد صهیونیستی با دکتر احمدی نژاد+تصاویر+ویدیو
صبح روز گذشته دکتر محمود احمدی نژاد در دفتر محمودیه با کمی سبا (kemi seba) رهبر وحدت تمدن آفریقا دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در فضای صمیمی صورت گرفت آقا
مطالب مربوط
طبق سند 2030 ، فعالیت بهاییت ، آزاد و قانونی میشود!
قابل توجه کسانی که میخواهند رای خود را بفروشند!
انتخاب اصلح (3)
انتخاب اصلح (2)
انتخاب اصلح (1)
حماسه ی 9 دی
روز بصیرت | 9 دی
عقل زن نصف مرد است ...
دستور جهاد از جانب امام خامنه ای
اچ سه با کمک سوریه بود؛ سوریه تنها نمی ماند
دیدار موسس سازمان ضد صهیونیستی با دکتر احمدی نژاد+تصاویر+ویدیو

http://www.8pic.ir/images/pympj8r3he3o75y8c2fs.jpg صبح روز گذشته دکتر محمود احمدی نژاد در دفتر محمودیه با کمی سبا (kemi seba) رهبر وحدت تمدن آفریقا دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در فضای صمیمی صورت گرفت آقای نادر طالب زاده به تشریح فعالیت های موسس سازمان ضد صهیونیستی تریبوکا( tribu ka) پرداخته و در ادامه کمی سبا توضیحاتی پیرامون اقدامات خود در عرصه مبارزه با صهیونیسم داد.

وی در رابطه با مستضعفان جهان، گردانندگان سیاست های استکباری و دکتر احمدی نژاد نکاتی عنوان و کلیپی در این باره پخش کرد.

رویداد کامل متن در ادامه مطلب

http://www.8pic.ir/images/v3sd7o3jlzvi6txqluxn.jpg

دکتر محمود احمدی نژاد نیز پیرامون مدیریت جهانی و صهیونیسم بین الملل سخنانی ایراد نمود و در انتها کمی سبا با وی عکس یادگاری گرفت.

بر اساس این گزارش صبح روز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ دکتر محمود احمدی نژاد در دفتر محمودیه با کمی سبا( kemi seba) رهبر وحدت تمدن آفریقا دیدار و گفتگو کرد.

http://www.8pic.ir/images/pympj8r3he3o75y8c2fs.jpg

کمی سبا رهبر وحدت تمدن آفریقا و معروف به مالکوم ایکس ۲ و از دوستان نزدیک دیودونه طنزپرداز و کارگردان ضد صهیونیسم است. او موسس سازمان ضد صهیونیستی tribu ka بوده و طی سالهای متعدد بخاطر اقدامات ضد صهیونیستی اش بارها زندانی شده و در برخی موارد حتی حکومت های آفریقایی از ورود او به کشورشان بخاطر نفوذ فرانسه امتناع کرده اند.

کمی سبا روز چهارشنبه به همراه نادر طالب زاده با حضور در دفتر محمودیه با دکتر محمود احمدی نژاد دیدار و گفتگو کردند.

سخنان کمی سبا:
در ابتدای جلسه پس از خوش آمدگویی دکتر محمود احمدی نژاد، کمی سبا کلیپی پخش کرد که گوشه هایی از اقدامات و فعالیت های او در سراسر جهان را نشان می داد و در ادامه به تشریح این اقدامات پرداخت.

متن اظهارات ایشان در ادامه می آید:
من نمی توانم بطور کامل این تصاویر را تشریح کنم اما حداقل می توانم مسائلی که در آفریقا هست و همین کارهایی را که در شهرها و حومه های آن ها در آفریقا انجام می شود را توضیح دهم.

این اقدامات الهام گرفته از افرادی مثل شماست و شما به ما جرات دادید تا خیلی از این فعالیت ها را در آفریقا انجام بدهیم. من امروز اینجا هستم که بگویم آفریقا دیده نشده است و ما این را به وضوح در ماجرای ابولا دیدیم. آفریقا برای سازمان ملل هیچ ارزشی ندارد و رهبران ما عروسک های خیمه شب بازی اروپا و آمریکا هستند، هرچند این کشورها مکررا خود را دلسوز مردم آفریقا می نامند اما جلوی هرگونه تحولی در این سرزمین ها را سد می کنند. در طرف مقابل مردم نیز خیلی دل به آن دمکراسی و انتخابات در آفریقا نبستند چرا که فراوان تقلب رخ می دهد.

به همین علت است که لابی صهیونیست متوجه شده و خود را دوست مردم آفریقا نشان می دهد و برای گسترش قدرتش در این قاره بزرگ اقدام به تاسیس میلیون ها سازمان مردمی کرده است.

من امروز در ایرانم تا توضیح دهم که دشمنان ما متوجه اهمیت آفریقا شده اند و قصد دارند تا مردم را به بازی گرفته و در مسیر خود هدایت کنند، همانگونه که داعش و بوکو حرام را درست کردند و در طرف مقابل خود را مخالف آن نشان می دهند.

چیزی که امروز اهمیت دارد نشان دادن دخالت آنها در این مسائل است و بهمین خاطر رسانه ها در غرب چهره من را منفی نشان می دهند، چرا که از معدود افرادی هستم که این مسائل را مستقیما با مردم در میان می گذارم و این بخاطر شجاعتی است که شما به ما دادید.

قبل از اینکه به اینجا بیایم به برادران و خواهرانم گفتم که پیش از احمدی نژاد، ایران و امام خمینی ره را نمی شناختم و اگر ایران یعنی احمدی نژاد من طرفدار ایرانم و معتقدم که باید پیوند عمیقی میان انقلابیون در ایران و آفریقا برقرار شود چرا که ما خیلی تنها هستیم. رویایی که الان در ذهن جوانان آفریقا، اروپا و مسلمان وجود دارد این است که همانگونه که در دهه ۶۰ مرکز ثقل انقلابی گری کوبا بود، امروز ایران با وجود شما و برادران عزیزی همچون نادر طالب زاده مرکز ثقل است.

من متوجه شدم در ایران خیلی از افراد اهمیت آفریقا را درک نمی کنند، در صورتیکه دشمنان کاملا فهمیده اند و به همین دلیل حضوری حداکثری در این مناطق دارند. در این قاره پهناور چینی ها، روس ها، اسراییلی ها، ونزوئلایی ها و … حضور دارند اما خبری از ایران نیست و این خیلی پارادوکسیکال است، چرا که دیدگاه های بلند شما حتی می تواند در شهرهای اروپا و خصوصا حومه های آن جذب نماید.

باید دقت کرد که در حومه شهرهای بزرگ اکثرا جوانان مسلمان سنی هستند و اگر بفهمند که ایران خط مقدم مبارزه با استکبار است حتما می آیند، اما امروزه به جهت اینکه رسانه ها مکرر بر طبل اختلاف می کوبند و چهره خوبی از ایران و حزب الله نشان نمی دهند باورش مشکل است و بدتر اینجاست که همین رسانه ها، آمریکا را خادم مردم مستضعف نشان داده اند.

من گفتم اگر مالکوم ایکس زنده بود و شرایط امروز را می دید قطعا به ایران می آمد نه عربستان. آن زمان آفریقایی ها خیلی علم نداشتند اما امروز داریم و واقعا محتاج برقراری این ارتباطیم.

عذرخواهی می کنم که در برابر یکی از بزرگترین افراد دنیا زیاده روی کردم.

http://www.8pic.ir/images/idng6sjsznascdy3iq3c.jpg

سخنان دکتر احمدی نژاد:

در انتهای این دیدار دکتر محمود احمدی نژاد دقایقی سخن گفتند که متن سخنان ایشان در ادامه می آید:

ابتدا باید عرض کنم از ملاقات شما بسیار خوشحال و در تمام سخنان شما شریک هستم. قصد دارم دو نکته کوتاه که در اصل تکرار نکات شماست عنوان کنم.

اول: باید بدانیم با چه شرایطی روبرو هستیم. یعنی اینکه ابتدا یک دریافت دقیق از شرایط امروز جهان داشته باشیم. اگر بخواهم بطور دقیق تعریف کنم باید بگویم یک گروهی است که ۴۰۰ سال جهان را اداره می کند که من اسم این را صهیونیسم جهانی می گذارم که در پشت صحنه هستند.

اینگونه نیست که بگوییم رهبران در آفریقا عروسک خیمه شب بازی هستند بلکه در اروپا و حتی خود آمریکا هم این مساله صادق است و در اصل تصمیم گیران افراد دیگری می باشند. حتی اگر فکر کنیم تصمیم گیر اوباماست هم اشتباه کرده ایم.

آن گروه حاکم پول، رسانه و نهادهای مختلف مالی و سیاسی را در اختیار دارد و از طریق این موارد احزاب و رهبران جهان را مدیریت می کند. خیلی اوقات فکر می کنم که چرا مکررا ادعا می شود که دموکراسی بدون حزب امکان پذیر نیست؟ پاسخ روشن است، اداره کردن یک حزب بسیار راحت تر از مردم است. پس باید توجه کرد که با چه کسانی مواجه هستیم.

دوم: حال می خواهیم چه کنیم؟ باید در سطح دشمن برنامه ریزی و به همان نسبت خود را تجهیز کنیم. معتقدم مهمتر از تجهیزات و تجمعات باید خود را بصورت تئوریک تقویت کنیم چرا که وقتی دم از عدم مقبولیت نظام موجود زده می شود بلافاصله احتیاج به یک جایگزین احساس می شود و اگر جایگزین مناسب نباشد خود مبارزه هم بی ارزش می شود. این جایگزین چیست؟

اگر جایگزین مطرح شده توسط ما نیز بوی قبیله گرایی، قدرت طلبی و ضدیت با مردم بدهد هم جایی نخواهد داشت. این تئوری زمانی موفق می شود که همه مردم عالم را در بر بگیرد. یعنی سخنی بیان شود که همه با آن احساس آشنایی کرده و خود را در آن شریک بدانند.

بنظرم چیزی جز ارزشهای فطری بشر قابلیت این جامعیت را نداشته باشد و هرگاه ما مدافع حقوق همه انسان ها باشیم بر این مبنا عمل کرده ایم. امروزه کل دنیا را ده هزار نفر اداره می کنند و این بدان معناست که هفت میلیارد نفر تحت سلطه هستند و دقیقا باید به فکر اینها بود. اساسا برگ برنده ما در جهان همین مساله است و اگر از این مبنا کوتاه بیاییم قطعا شکست خورده ایم، پس هرکس در جایگاه خود باید در این افق اقدام کند.

اگر در این سطح بیاییم حرف برای گفتن زیاد است و مردم نیز آن را می شنوند و عکس العمل مثبت نشان می دهند و البته لازمه آن گردهم آمدن زیر یک پرچم می باشد و آنجاست که همبستگی جهانی صورت می پذیرد. البته این بدان معنا نیست که اگر بشود در کشوری یک فرد انقلابی به قدرت برسد کاری صورت ندهیم بلکه این اقدامات در سطح عملیاتی است.

من قصد ندارم وارد نقد وضع موجود بشوم اما معتقدم که شرایط به سرعت در حال عوض شدن است و تحولات جهان به سمت مثبت حرکت می کند. باید توجه داشت که ابتدا به خدا تکیه کنیم و سپس به نیروی خودمان. استقرار عدالت، برادری و توحید در حال رخ دادن است و ممکن است برخی حتی در ایران جا بمانند.

من به شما اطمینان می دهم که نظر مردم ایران نسبت به استکبار جهانی و صهیونیسم تغییری نکرده و مردم همان مسیر شما را دارند، نه فقط در ایران بلکه در سایر نقاط جهان ظرف چند سال آینده اتفاقات مهمی رخ خواهد داد.

امروزه شرایط دنیا بدتر از زمان دوقطبی شده است چرا که کسی جرات ندارد علیه مونوپل آمریکا حرفی بزند و آنها سرمست قدرت هستند. اما بزودی مردان و زنانی بپا خواهند خواست و وقتی تاریکی هست یک جرقه کار را تمام خواهد کرد.

ممکن است در حال حاضر بسیار صدای ما را نشنوند، البته رسانه ها نمی شنوند اما من معتقدم یک رسانه استثنایی وجود دارد که می شنود و آن رسانه الهی، دل هاست. امواجی که از اندیشه و قلب ها ساطع می شود عالم را فرا می گیرد. به همین خاطر همه جا مردم با شما آشنا هستند و حتی در بین دشمنانتان محبوب هستید، چرا که خبرنگاری که می آید و شما را به چالش می کشد یک کارمند است و باید براساس سیاست های کارفرمایش عمل کند اما دلش با شماست.

ما باید در راه دفاع از حقوق ملت ها خیلی محکم و قاطع باشیم. ان شاالله با قدرت به سازمان ملل بازمی گردیم، البته ممکن است این جسم نباشد اما این فرهنگ و اندیشه می آید و جهان به این سمت می رود، خدا نیز بسیار مهربان است و همه را دوست دارد. امیدوارم صهیونیست ها هم سر عقل بیایند و آدم شوند اما اگر اصرار بورزند بالاخره خداوند قیچی هم دارد.

بنده به عنوان کوچکترین فرد در خدمت شما و آقای طالب زاده عزیز که زندگی اش را وقف این ارزش های الهی کرده است هستم. فقط باید با هم مرتبط باشیم و قدم هایمان را برای خدا برداریم، بدانید هر قدم برای خدا هزاران قدم است.


به همین بهانه کلیپ کوتاهی از مصاحبه ضد صهیونیستی دکتر احمدی نژاد با خبرنگار خارجی و پاسخ های تاریخی وی درباره افسانۀ دروغین هولوکاست! را در ادامه از نظر می گذرانید:

http://www.8pic.ir/images/mtp1ioyt5rffm0ztwdc6.gifمنبع: پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمود احمدی نژاد

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 28 اسفند 1393 ساعت: 8:24بعد از ظهر |تعداد بازدید : 102
دیدگاههای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
 • موضوعات CATEGORIES2

 • مطالب پر بازدید Viewed Articles

  پست ثابت بازدید : 2301
 • خبرنامه MailForm


 • آرشیو ماهانه Monthly Archive

 • صفحات اضافی Static Pages

 • لیست کاربران Users List

 • پیوندها Links

 • پیوندهای روزانه Link Dump

 • اعضای آنلاین Online Users