close
تبلیغات در اینترنت
22 بهمن روز تجلی وحدت و شور انقلابی
رهبر انقلاب: ان‌شاءالله در بیست‌ودوّم بهمن، ملّت ایران نشان خواهد داد که کسی که ملّت ایران را بخواهد تحقیر کند، با ضربه‌ی متقابل ملّت ایران مواجه خواهد شد.
مطالب مربوط
انیمیشن وصال شهید حججی به امام حسین (ع)
آبگرفتگی مزار شهدای گمنام فاطمی بوستان شمس ساری (فدایی دو ارباب)
ویدیو مداحی زیبای کودک سوری در حرم حضرت زینب سلام الله علیها
مراسم شب وداع با 30 شهید غواص در باغ موزه دفاع مقدس ساری (فدایی دو ارباب)
نماهنگ شهدایی | پر کشیدن سمت کرببلا ... (فدایی دو ارباب)
نحن نحب الشهداء
ویدیوی حضور پرشور مردم گرانقدر ساری در راهپیمایی 22 بهمن (فدایی دو ارباب)
تصاویر حضور پرشور مردم ساری در 22 بهمن 94 (فدایی دو ارباب)
لحظه ی به پایین کشیدن پرچم آل سقوط توسط علویون ساروی (فدایی دو ارباب)
تجمع اعتراضی و پایین کشیدن پرچم آل سقوط توسط ساروی ها (فدایی دو ارباب)
22 بهمن روز تجلی وحدت و شور انقلابی

http://www.8pic.ir/images/tpgp0uvtpezcgvbpck0x.jpg


رهبر انقلاب: ان‌شاءالله در بیست‌ودوّم بهمن، ملّت ایران نشان خواهد داد که کسی که ملّت ایران را بخواهد تحقیر کند، با ضربه‌ی متقابل ملّت ایران مواجه خواهد شد.


رویداد کامل متن در ادامه مطلب

مردم ایران در حالی ۲۲ بهمن دیگری را تجربه می کنند که کشورمان در حساس ترین شرایط بین المللی و منطقه ای قرار دارد.

با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و مراجع معظم تقلید و همچنین گروههای مختلف سیاسی کشور برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، و همچنین بصیرت و موقعیت شناسی مردم کشورمان، فردا حماسه سیاسی دیگری رقم خواهد خورد و برگ زرین دیگری در دفتر پرافتخار انقلاب اسلامی نقش خواهد بست.

رهبر معظم انقلاب 19 بهمن 1393 در دیدار با پرسنل نیروی هوایی فرمودند: شما در بیست ودوّم بهمن ان‌شاءالله خواهید دید ملّت ایران چه خواهد کرد و چه حضوری خواهد داشت.

ایشان همچنین با توجه به اظهارت ضدایرانی برخی مقامات غربی فرمودند: ان‌شاءالله در بیست‌ودوّم بهمن، ملّت ایران نشان خواهد داد که کسی که ملّت ایران را بخواهد تحقیر کند، با ضربه‌ی متقابل ملّت ایران مواجه خواهد شد.

حضرات آیات مکارم شیرازی، نوری همدانی، سبحانی، جوادی آملی و... نیز در سخنرانی‌های خود طی روزهای اخیر حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن را خواستار شدند. مراجع معظم تقلید همچنین با اشاره به شرایط حساس کشور در عرصه بین‌المللی این حضور را دارای پیام‌های بسیار برای سردمداران غربی دانستند.

آیت‌ الله العظمی ناصر مکارم‌ شیرازی در درس خارج فقه خود گفتند: دشمنان در دوران کنونی به انواع توطئه‌ها و تهدیدات می‌پردازد که از جمله آنها می‌توان به تحریم اقتصادی، شیعه هراسی و‌ جنگ نرم اشاره کرد که با به کارگیری ابزارهای رسانه‌ای قصد دارند به اهداف شوم خود برسند.

وی عنوان کرد: مردم ایران باید در برابر این توطئه‌ها بصیر باشند، زیرا دشمنان سعی دارند با اعمال فشار و سختی بر مردم، آنها را از انقلاب دلسرد و خسته کنند.

آیت‌ الله العظمی مکارم‌ شیرازی با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: وفاداری و حمایت مردم از نظام در پیروزی انقلاب وجود داشته، دشمنان در چنین روزهایی مردم را رصد می‌کنند تا میزان حمایت مردم از انقلاب را اندازه‌گیری کنند که شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یکی از این امور است.

آیت‌ الله العظمی حسین نوری‌همدانی در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد با گرامیداشت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: همه مردم باید در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حضور یافته و حماسه‌ای دیگر خلق کنند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است تصریح کرد: از همین رو باید به حرکت‌هایی نظیر راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن نیز دیدگاهی دینی و معنوی داشته باشیم.

این مرجع تقلید تصریح کرد: ملت با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن عزت، اقتدار، وحدت و همبستگی خود را به دنیا نشان می‌دهند.

http://www.8pic.ir/images/u0kebog7llqmziq82hxu.jpg

آیت‌الله جعفر سبحانی در درس خارج اصول خود که در مسجد اعظم برگزار شد، با اشاره به 22 بهمن گفت: دوران رژیم شاه مردم در ظلمات و فشار بودند ولی اکنون در نعمت قرار دارند، بنابراین باید قدر بدانید و خیال نکنید که این نعمت همیشه می‌ماند اگر شکر نعمت به جا آوریم، اضافه می‌شود و اگر کفران نعمت کنیم خداوند عذاب فراوانی بر ما نازل می‌کند.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: 22 بهمن ایام‌الله بوده و روزی است که نعمت و برکات خدا بر امت اسلامی نازل شد، بنابراین باید قدردان آن باشیم ولی متاسفانه در جامعه کارهایی انجام می‌شود که حاکی از آن است که برخی از ما شاکر نیستیم.

آیت‌ الله العظمی عبدالله جوادی‌آملی هم در جلسه درس تفسیر قرآن کریم خود که در مسجد اعظم برگزار شد با اشاره به اینکه باید پاسدار خون شهدا باشیم، اظهار کرد: حق خون شهدا بر گردن ما است و باید حرمت خون شهدا را همواره حفظ کنیم.

این مرجع تقلید فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر را گرامی داشت و با اشاره به فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: باید در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن که نوعی عبادت است با وضو حاضر شویم.

استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب دشمنان تلاش بسیاری داشتند که نگذارند اندیشه این انقلاب گسترش یابد تاکید کرد: آنها هر روز دم از گزینه‌هایی که روی میز است می‌زنند و این سخن فرعونی است.

وی با تاکید بر اینکه باید در این راهپیمایی با وضو حاضر شویم تاکید کرد: حضور در این راهپیمایی آثار مهمی دارد و با حضور در این راهپیمایی یاد امام و شهدا گرامی داشته می‌شود.

http://www.8pic.ir/images/6xcqrz88ntopafmx7owc.jpg

مردم در راهپیمایی 22 بهمن بر پندار دشمنان خط بطلان خواهند کشید.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز با صدور اطلاعیه‌ای به مناسبت یوم الله 22 بهمن اعلام کرد: دهه فجر یادآور عنایات خاصه حضرت پروردگار به ملت شریف ایران و مصداق بارز آیه شریفه «إِنْ تَنْصُرُوا اللّهَ یَنْصُرْکُمْ» است. هر سال که از عمر پر‌برکت انقلاب می‌گذرد، ژرفای معارف ناب آن بیش از گذشته معلوم می‌شود و درخت تنومند استقلال و آزادی، بیش از پیش ثمر می‌بخشد.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: پیشرفت‌های بی‌بدیل علمی و صنعتی، شکوفایی‌های خیره کننده در دستیابی به چرخه سوخت و تولید انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای، تلاش‌های ثمر بخش در فناوری‌های موشکی، پیروزی‌های جوانان برومند ایرانی در المپیادهای علمی و رشد زاید‌الوصف در پزشکی در پرتو انقلاب اسلامی شکل گرفته است. تاریخ انقلاب گواه است که تهدیدها، تحمیل‌ها و تحریم‌ها، خللی در عزم استوار ملت ایران و عهد مستحکم مردم با امام و شهیدان ایجاد نکرد، تاریخ انقلاب گواه است که این ملت،‌ با پیروی از اصل مترقی ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب اسلامی، استکبار جهانی و قدرت‌های شیطانی به‌ویژه آمریکا، انگلیس و اسرائیل را به زانو در آورد. بیداری اسلامی ‌و روح استکبارستیزی مسلمانان در جهان اسلام، نشان از گسترش و فراگیری پیام انقلاب اسلامی دارد. پیام مقام‌ معظم‌ رهبری به جوانان اروپا و آمریکا و تأثیرات ژرف آن در عرصه جهانی، ‌نشان از جایگاه اسلام و انقلاب دارد.

در این اطلاعیه آمده است:‌ آری، ‌راه همان راه است. ملت ایران به خوبی می‌داند که دشمنان انقلاب و اسلام، به ویژه آمریکای جنایتکار لحظه‌ای از دشمنی خود دست برنداشته‌اند و با سلاح تهدید و تحریم می‌کوشند تا در عزم استوار ملت ایران خلل وارد کنند که ان‌شاء‌الله راهپیمایی 22 بهمن امسال بار دیگر بر این پندارها خط بطلان خواهد کشید. جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به محضر مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» و ملت شریف ایران، عموم مردم مسلمان و غیور ایران را به شرکت پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت می‌کند.

 

سازمان بسیج مستضعفین نیز با صدور اطلاعیه ای سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: سازمان بسیج مستضعفین به این مناسبت عظیم از آحاد مردم بصیر و شریف ایران اسلامی دعوت می نماید تا در برهه حساس کنونی که شاهد زیاده خواهی ها و افزون طلبی های یاوه گویانه ی استکبار جهانی به ویژه شیطان بزرگ بوده و صهیونیسم بین الملل با تمام قوای دنیایی و خیال واهی خود در پی تضعیف جبهه مستحکم مقاومت اسلامی است، بار دیگر با استواری و صلابت در صحنه با شکوه راهپیمایی غرور آفرین یوم الله 22 بهمن حاضر گردیده و با شرکت فعال خویش، امواج طوفنده بیداری اسلامی را در سایر ملل و کشورها روانه ی کاخ های متزلزل مستکبران نمایند تا هرچه سریعتر شاهد ظهور مصلح کل و اضمحلال نهایی دشمنان خداوند باشیم (وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ)

دعوت از مردم برای خلق حماسه وحدت ملی

علاوه بر چهره های سیاسی، شخصیت ها، نهادها، تشکل ها و احزاب مختلف سیاسی، شورای خلیفه‌گری ارامنه تهران نیز با صدور بیانیه‌ای 22 بهمن را روز وحدت ملی عنوان کرد و از آحاد مردم و جامعه ارامنه کشور خواست در راهپیمایی این روز حضور پیدا کنند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: ارامنه در همه اعصار تاریخ پر افتخار ایران عزیز، خود را بخش جداناپذیر آن دانسته و در طی سالیان طولانی در این سرزمین مقدس زیسته و به عنوان شهروندی وفادار با عرق جبین و خون خود در راه اعتلای آن کوشش کرده‌اند.

صدها شهید ارمنی گواه عشق و تعهد ارامنه ایران به زادگاه خود می‌باشند و اکنون جهت پاسداشت شهدای در خون خفته انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و آرمان‌های مقدس امام راحل و تجدید بیعت مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی الامام سید علی خامنه‌ای بار دیگر به میدان می‌آییم تا با مشت‌های گره کرده، دست در دست دیگر برادران و خواهران مسلمانمان پیام انقلاب را که حفظ ارزش‌های الهی و محکومیت اهانت مقدسات ادیان الهی است به گوش جهانیان برسانیم.

نویسنده : | تاریخ ارسال: سه شنبه 21 بهمن 1393 ساعت: 11:30بعد از ظهر |تعداد بازدید : 134
دیدگاههای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
 • موضوعات CATEGORIES2

 • مطالب پر بازدید Viewed Articles

  پست ثابت بازدید : 2373
 • خبرنامه MailForm


 • آرشیو ماهانه Monthly Archive

 • صفحات اضافی Static Pages

 • لیست کاربران Users List

 • پیوندها Links

 • پیوندهای روزانه Link Dump

 • اعضای آنلاین Online Users