close
تبلیغات در اینترنت
فتنه ی سید صادق شیرازی در شبکه های ماهواره ای
شبکه امام حسین، بقیع، الزهرا، مرجعیت، خدیجه، الانوار، ابالفضل العباس، سلام، المهدی و … خوراک تمسخر و تفرقه را برای حمله به شیعیان آماده کرده است!
مطالب مربوط
صادق شیرازی: مخالفان قمه زنی جهنمی هستند
دشمن اصلی از زبان حضرت امام خامنه ای (فدایی دو ارباب)
امام خامنه ای پرهیز از انحراف
دانلود مستند شفاعت یا شکایت 1 و 2 و 3 با کیفیت بالا (فدایی دو ارباب)
مستند شفاعت یا شکایت (فدایی دو ارباب)
دفتر صادق شیرازی در مشهد (فدایی دو ارباب)
شیعه انگلیسی
آشنایی با شبکه های سلام، فدک و اهل بیت
صادق شیرازی: هر کس قمه نزند جهنمی است! (فدایی دو ارباب)
آن کسی که ندای تفرقه بین شیعه و سنی را سر میدهد، مزدور دشمن است
فتنه ی سید صادق شیرازی در شبکه های ماهواره ای

26433643330175135644.png (400×330)

فحاشی برادر صادق شیرازی نسبت به ساحت رهبر انقلاب + فیلم

شبکه امام حسین، بقیع، الزهرا، مرجعیت، خدیجه، الانوار، ابالفضل العباس، سلام، المهدی و … خوراک تمسخر و تفرقه را برای حمله به شیعیان آماده کرده است!

از مهمترین اقدامات ضد دینی و مذهبی برخی افراطیون در فضای ماهواره، می توان به تأسیس چند شبکه فارسی-عربی زبان با نام های شبکه جهانی امام حسین، مرجعیت، فدک، سلام و ... اشاره کرد که در ایام محرم با تبلیغ شنیع ترین مسائل با عنوان شعائر حسینی، باعث وحشت مردم دنیا از شیعیان شده اند !

رویداد کامل مطلب در ادامه مطلب ...

شبکه هایی که با پنهان شدن در ظاهر دینی سعی میکنند جلوه های واقعی شیعی بودن را به صورت کاملا وارونه در قالب مناظره و مباحثه و اخبار نشان دهد. البته اکثر این شبکه ها با حمایت شخص سید صادق شیرازی و بیت آن تاسیس و به فعالیت خود ادامه میدهند و نکته قابل تاملش است که هزینه احداث و راه اندازی و مدیریت این شبکه ها چگونه تامین میشود آنهم بدون حتی پخش یک برنامه تبلیغاتی !

البته پخش برخی برنامه های دینی و پاسخ به احکام و مطرح کردن مسائل روز دینی اقدامی قابل توجه است اما این دست برنامه هایی که در تضاد کامل با نظرات علمای شیعی است و باعث آبروریزی شیعیان میشود واقعا ناراحت کننده است.

نکته مهمتر این مطلب اینجاست که روزهای نزدیک به ایام محرم طبق سنوات گذشته، بازهم شاهد نمایش ۲۴ ساعته خون و خونریزی و ضرب و شتم به نام شعائر حسینی هستیم و خواهیم بود.

نمونه کوچک این اقدامات را میتوانید با سرچ کلمه ” Muharram ” در بخش تصاویر موتورهای جستجو مشاهده کنید. تصاویر این اعمال شنیع به قدری زجر آور و دردناک است که حتی خود شیعیان را اذیت میکند چه برسد به کسانی که از سرتاسر دنیا با ادیان دیگر سر و کار دارند و نظاره گر شعائر حسینی آقایان هستند!

77547264784618470498.jpg (400×402)

سال پیش هم به دنبال نامگذاری نهم تا پانزدهم ربیع‌ الاول به عنوان هفته برائت توسط شبکه ماهواره ای امام حسین(ع) که توسط بیت سید صادق شیرازی اداره می شود آنهم دقیقا در ایام هفته وحدت موجب نگرانی بسیاریی از شیعیان حقیقی و آگاه گردید البته این ماجرا با عکس العمل خوب و به موقع بزرگان اهل سنت و شیعی همراه بود.

03950542901579646442.jpg (500×285)

سید صادق شیرازی البته دارای سوابق سیاسی نیز هست، وی در سال ۸۸ به دفاع از فتنه گران پرداخت و در ویدئویی که از وب سایت ظهور۱۲ منتشر شد به نظام مقدس جمهوری اسلامی شدیداً حمله کرد. ( لینک )

البته سابقه حملات وی و خانواده اش به اوایل انقلاب و حمله برادرش به پیشتر هم مسئول دفتر وی و مدیر مسئول شبکه جهانی امام حسین (ع) و سید حسین شیرازی و محمد حنافروش (از آخونده های مرید صادق شیرازی) بازداشت و یا دادگاهی شده بودند.

64365367334346570132.jpg (334×330)

(برپایی مراسم قمه زنی در بیت وی در قم، قرمزی کف زمین دلیل جاری شدن خون افراد است)

درباره مسئله قمه زنی هم که تقریبا اکثر مراجع اعلم شیعه این کار را شنیع دانسته اند، چندی قبل آیت الله خامنه ای (مدّظلّه العالی) در استفتائی با این مضمون که ” آیا قمه زدن بطور مخفى حلال است یا اینکه فتواى شریف حضرت عالى عمومیت دارد؟ ” پاسخ دادند که قمه زنى علاوه بر اینکه از نظر عرفى از مظاهر حزن و اندوه محسوب نمی شود و سابقه ‏اى در عصر ائمه «علیهم السلام» و زمانهاى بعد از آن ندارد و تأییدى هم به شکل خاص یا عام از معصوم «علیه السلام» در مورد آن نرسیده است، در زمان حاضر موجب وهن و بدنام شدن مذهب می ‏شود بنابراین در هیچ حالتى جایز نیست. ( فتوای سایر مراجع را از اینجا بخوانید )

امیدواریم روزی برسد که این افراد دست از تفرقه بردارند و هزینه ی سنگین آن را که شیعیان ساکن برخی نقاط دنیا بخاطر افراطی گری این افراد باید تحمل کنند و تهدید به ترور شوند را به گردن بگیرند !

البته این مساله در طول تاریخ همواره مورد توجه علمای شیعه بوده تا جایی که حتی در دوران مشروطه نیز مراجع تقلید شیعه بیانیه‌ای جهت حفظ وحدت اسلامی صادر کردند و نوشتند «چون دیدیم که اختلاف فرقه‌های پنج‌گانه مسلمین (اختلافاتی که مربوط به اصول دیانت نیست) موجب انحطاط دول اسلام و استیلای خارجیان شده است، به جهت حفظ کلمه جامع دینیه و دفاع از شریعت محمّدیه، فتاوای مجتهدین عظام، که روسای شیعه جعفریه هستند، و مجتهدین اهل سنت، اتفاق نموده بر وجوب تمسک به حبل اسلام… واتفاق شد بر وجوب اتحاد تمام مسلمین در حفظ بیضه اسلام و نگهداری جمع مملکتهای اسلامی از تشبهات دول بیگانه و حمله‌های سلطنتهای صلیبیه، متحد شد رای جمیعا برای حفظ حوزه اسلامیه بر این که تمام قوت و نفوذ خود را براین خصوص مبذول داریم و از هیچ گونه اقدامی که مقتضی است فروگذار نکنیم… چنانچه حق تعالی فرموده اشدّاء علی الکفار رحماء بینهم و متذکر می سازیم عامه مسلمانان را به برادری که خداوند بین تمام مومنین بست و اعلان می کنیم وجوب اجتناب از چیزهایی که موجب نفاق و شقاق است…» آیت‌ الله نورالله نجفی اصفهانی، آخوند خراسانی، سید اسماعیل صدر، شیخ‌ الشریعه اصفهانی و شیخ عبدالله مازندرانی از امضاء کنندگان این بیانیه بودند.

دانلود کلیپ توهین به امام خامنه ای و نظام اسلامی در شبکه امام حسین

در این کلیپ هم عمق کینه ی مجری نسبت به رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی مشهود است. جالب است مجری نادان، عدم تبلیغ قمه زنی در ایران را خفقان رسانه ای می نامد!

بعد این مجری میگوید:" رهبر ایران رهبر مسلمین جهان نیست اینطور نگویید رهبر مسلمین جهان است شما جهان را ندیده اید که این را میگویید"

با این حال صادق شیرازی به کرات مرجع جهانیان معرفی می شود!  آقای مجری! شما جهان را می فهمید؟؟!!

با ذکر ماجرای ساختگی انتقال خون؛ کمک به مردم و مسلمانان در نظر این افراد ظلم تلقی می شود اما زدن قمه بر فرق افراد (با این که نه منبع روایی دارد نه عقلی) جایز است!

تمام این حرف های مفت زده می شود؛ سپس اعلام می دارند ما وارد سیاست نمی شویم!!!

حالا اگر قبول کنیم شما سیاسی نیستید.

آیا امام حسینی که شما اینقدر تکرار میکنید هم این را میگفتند؟

میگفتند من سیاسی نیستم؟ من به حکومت کاری ندارم؟

یا کاملا کار سیاسی انجام دادند و بر علیه حکومت سیاسی قیام کردند؟

نویسنده : | تاریخ ارسال: دوشنبه 15 ارديبهشت 1393 ساعت: 7:58قبل از ظهر |تعداد بازدید : 555
دیدگاههای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
 • موضوعات CATEGORIES2

 • مطالب پر بازدید Viewed Articles

  پست ثابت بازدید : 2347
 • خبرنامه MailForm


 • آرشیو ماهانه Monthly Archive

 • صفحات اضافی Static Pages

 • لیست کاربران Users List

 • پیوندها Links

 • پیوندهای روزانه Link Dump

 • اعضای آنلاین Online Users