loading...

دو ارباب

سانسوریا و پرورش آن

محمدرضا مسلمی بازدید : 287 شنبه 16 شهريور 1398 : 23:13 نظرات (0)

سانسوریا
یکی از مقاوم ترین گیاهان در قبال دست اندرکاران نامساعد به اکانت میاید .

صورت و رنگ برگ ها در واریته های متفاوت گوناگون است .

برخی دارنده برگ های بلند و کشیده و برخی دیگر کوچک و گوشتی که رنگ آنان هم از سبز خالدار تا ابلق با لبه زرد گوناگون است .

رویش نسبتا کندی دارا هستند و دارنده محافظت سهل و شایسته ترین آیتم برای مبتدیان به حساب می آید .

در قبال بی آبی مقاوم و آب پاشی دوچندان سبب پوسیدگی انتهای برگ ها خواهد شد .

در‌صورتی‌که پرورش سانسوریا عالی باشد و محافظت شود گل‌های ریز و معطر آن نمایان خواهد شد .نیازهای گیاه :
نور و روشنایی : نقوش زیبای رو برگ ها بر اثر تابیدن مطلوب فروغ است .

با این که گیاه به نور و روشنایی کم مقاوم است ولی برای زیباتر شدن برگ ها می بایست نور و روشنایی کافی به گیاه بتابد . نوری که از پرده اتاق رد میگردد برای این گیاه خوب است .دما : دمای دست‌کم برای این گیاه ۱۰ جايگاه سانتی‌گراد و شایسته ترین دما نیز ۲۴ رتبه سانتی‌گراد است .

در دما‌ی دست‌کم خوبتر است آب پاشی متوقف شود .آب پاشی : زمانیکه مرحله خاک کاملاً کم آب شد نشان از زمان آب پاشی دارااست .

در فصل‌تابستان و فصل زمستان همین نشانه را برای انجام آب پاشی در حیث بگیرید تا گیاه از آب پاشی مضاعف از میان نرود .رطوبت : این گیاه برخلاف تصور بعضا نیازی به رطوبت هوا دارا‌هستند و طالب هوای کم آب است .تغذیه : در فصل بهار و فصل‌تابستان هر دو هفته یکبار با نصف میزان پیشنهاد شده به وسیله کمپانی تولید کننده کود آن را تغذیه نمایید .

سانسوریا قسمتی از گیاهان با پرورش کم دسته‌بندی می گردد بدین ترتیب با تغذیه بسیار سعی بر ارتقا رویش آن نداشته باشید .خاک مطلوب : در بیشتر گلخانه‌ها جهت کاهش هزینه ایجاد از خاک سنگین وزن و معمولی برای این گیاه استعمال می‌گردد .

این در حالی است که هر چه خاک سبک و غنی‌تر باشد پاجوش‌دهی که روش اساسی نشر این گیاه است بیشتر می‌گردد .بده بستان گلدان : زمانیکه ریشه از رخنه‌ انتهای گلدان خارج زد گلدان را با یک سایز بزرگ‌تر بده بستان فرمائید .

تعیین گلدان دوچندان بزرگ در طول ردوبدل گلدن سبب دقت گیاه به رویش ریشه و کاهش پاجوش دهی و نماید شدن پرورش اندام هوایی خواهد شد .نظافت کردن برگ ها : برگ‌ها را با پارچه قابل انعطاف و آغشته به محلول ۱ نصیب آبلیموی ارگانیک و ۹ نصیب آب پاک فرمائید .ازدیاد : در واریته های ابلق در صورت نشر از برگ گیاهان حاصله معمولاً سبز خواهند شد .

درین گیاه شایسته ترین روش نشر , جداسازی پاجوش محسوب میشود .

برگ ها رنگ پریده و نقوش آن ها در اکنون ناپدید شدن است :
نور و روشنایی کم است , گیاه را به فروغ و روشنایی ( نوروفروغ غیر بی واسطه ) منتقل نمایید . گیاهان ابلق برای نگهداری مخلوط رنگی خویش به نوروروشنایی بیشتری نسبت به دسته سبز سانسوریا دارا‌هستند .لکه‌های قهوه‌ای روی برگ‌هاست :
آب پاشی مضاعف ادله این عارضه است . آب پاشی را تا زمان کم آب شدن بی نقص تراز خاک جدا فرمائید .

خوبتر است برگ‌های صدمه چشم را حذف فرمایید .برگ‌ها از قاعده پوسیده‌اند :
آب پاشی را فراوان از حد انجام داده‌اید .روی برگ‌ها لکه‌های پوسیده بازدید می شود :
پاشیدن آب روی برگ‌ها عامل آن است , این گیاه غبارپاشی نیاز ندارد .برگ‌های تازه بدشکل و حشره‌ها ریزی روی آنهاست :
شپشک آردآلود برهان آن است . مقاله هفت خوان برای در اختیار گرفتن شپشک آردآلود را بخوانید .برگ‌ها کم آب , شل و قهوه‌ای شده‌اند :
گیاه خیلی تشنه است , گلدان را به بازه زمانی ۱۵ دقیقه باطن پیاله آکنده از آب قرار دهید .زخم‌های پنبه‌ای روی برگ‌ها بازدید میشود :
شپشک آردآلود ادله آن است . مقاله هفت خوان برای در اختیار گرفتن شپشک آردآلود را بخوانید .

ترفند هایی برای باغبانی آسان‌ در منزل

محمدرضا مسلمی بازدید : 253 سه شنبه 15 مرداد 1398 : 22:28 نظرات (0)

ترفند هایی برای باغبانی آسان‌ در منزل

با ترفندهایی که در پی برایتان گفته ایم , می‌توانید در وقت و انرژی خویش برای باغبانی و گل کاری در منزل صرفه جویی نمائید .


گیاه مطلوب گزینش فرمایید


اولیه ضابطه برای داشتن باغچه منزه و تر و تمیز , گزینش گیاه مطلوب است . ابتدا می بایست خاک باغچه و باروری آن را مورد بررسی قرار دهید و آنگاه گیاهانی تعیین فرمایید که در آن وضعیت به نیکی پرورش می نمایند . به صورت نمونه , نوعی سوسن می باشد که در گرما و آفتاب شدید نیز مبتلا آفت نمی‌شود .


یک لایه لاشبرگ بیش تر فرمائید


لاشبرگ , برگ‌ و خاشاكی است كه‌ بدور ساقه‌ گياه‌ انباشته‌ مى‌ كنند تا سوز و سرما نخورد يا رطوبت‌ از دست‌ ندهد . 3 تا 5 سانتی متر لاشبرگ روی خاک باغچه بریزید تا خاک رطوبت خویش را مراقبت نماید و سرعت بالا کم آب نشود . خوبتر است این لاشبرگ ها را از گیاهان طبیعی همچون پوست نارگیل , پوسته رنده شده درخت یا این که کمپوست ( کود گیاهی ) گزینش فرمایید .

به بی آلایش ترین روش آب پاشی فرمایید

چرا وقت و انرژی خویش را برای آب پاشی با شلنگ هدر می دهید . شلنگ های نشت آب بخرید و آنان‌را در باغچه قرار دهید . این شلنگ ها نفوذپذیر می‌باشند و آب به میزان کم البته دایمی از مرحله آنان خارج نشت می نماید . این شلنگ را درون باغچه بگذارید و روی آن را با لاشبرگ بپوشانید . صرفا کاری که شما بایستی انجام دهید گشودن شیر آب است . برای راحتی بیشتر چه بسا می‌توانید شلنگ را به شیرآب تایمردار و خودکار وصل فرمایید .


جعبه و گلدان های خویش را مدام تر نگه دارید. همچنین بهتر است از گیاهانی مثل سانسوریا برای این کار شروع کنید.


در حین روزهای داغ فصل تابستان نباید اذن دهید گلدان های گل و جعبه ها گیاهان شما کم آب بشوند . برای این خواسته از سیستم آب پاشی قطره ای به کارگیری فرمایید تا خاک گلدان مدام مرطوب بماند . این سیستم را از تمامی وسایل کشاورزی و باغبانی ها میتوانید تهیه و تنظیم فرمایید . بها بالایی نیز ندارند .


علف های هرز را تا کوچک می باشند , ریشه‌کن نمائید


اذن ندهید علف های هرز در باغچه یا این که گلدان های شما پرورش نمایند . از به عبارتی ابتدا که جوانه زدند آن ها را ریشه کن نمایید و اذن ندهید تا مجدد پرورش نمایند . نوعی از علف های هرز می‌توانند در یک فصل 150 هزار تخم ساخت نمایند . بدین ترتیب , پیش از این که همگی باغچه را مالامال نماید آن را نابود نمایید .

گیاهان خویش را هم عقیم فرمایید

تنها علف های هرز نیستند که میتوانند تخم ریزی و پرورش نمایند . بعضی از گل های باغچه همچون گیاهان سیاه دیده , کلئوم و داتوره نیز خودشان تخم ریزی و رویش می نمایند . بایستی پیش از این‌که همگی باغچه از این گل ها لبریز شود , آنان‌را هرس فرمایید .


برای باغچه لبه صحیح نمایید


با یاری پلاستیک , خشت یا این که خاک برای باغچه خویش کناره و کناره صحیح فرمائید . کارایی نمایید این وسایل را تا عمق 15 سانتی متر در خاک فرو نمائید تا علف های هرز قابلیت و امکان رویش در آن حیطه را نداشته باشند .

یادداشت برداری نمائید


از کتب یا این که مقاله ها کشاورزی برای بهبود باغچه خویش به کار گیری فرمائید . بعلاوه , می‌توانید هر هفته موقعیت باغچه خویش را یادداشت فرمایید و بعد از یک‌سری ماه برای دوراندیشی از بهبود آن به یادداشت های دیرباز خویش بازگردید . چه بسا میتوانید در فصل های گوناگون از باغچه خویش عکس بگیرید و موقعیت آن را مورد بررسی قرار دهید .

نشست معرفی و انتقاد کتاب مورخ مذهبی اروپا

محمدرضا مسلمی بازدید : 333 چهارشنبه 19 تير 1398 : 23:22 نظرات (0)


با همیاری مؤسسة مطالعات آمریکای شمالی و اروپا و انجمن اهل ایران مطالعات دنیا , نشست معرفی و انتقاد کتاب مورخ مذهبی اروپا , با حضور پزشک معالج محمدجواد محمدی , معنی کننده اثر و استادیار تیم مطالعات فرانسة دانشکدة مطالعات عالم , دکتر معالج روح‌الله حسینی , استادیار تیم مطالعات فرانسه و مدیریت مؤسسة مطالعات آمریکای شمالی و اروپا , و سید مسعود رضوی , پژوهشگر , مولف و متخصص حوزة کار فرهنگی درطول روز دو شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ در سالن حنانة دانشکدة مطالعات عالم برگزار شد .

کتاب مورخ مذهبی اروپا نوشتة پاتریسیا بریِل , و با ترجمه و تحقیق پزشک محمدجواد محمدی از فرانسه به پارسی , بوسیله انتشارات داده ها در سال ۱۳۹۶ با شمارة شابک ۳ - ۰۸۵ - ۴۳۵ - ۶۰۰ - ۹۷۸ در ۶۲۴ کاغذ در انقطاع وزیری و با جلد گالینگور به چاپ رسیده است . اثر بعد از مقدمة معنی کننده و مقدمة مولف , با بیانی موجز و روان به ابلاغ مورخ مذهبی اروپا از قرن اولیه میلادی تا قرن بیستم میپردازد . مقدمة مولف و هر فصل به گاه‌شماری مولف و یادداشت‌های معنی کننده برای خوا‌نندگان فارسی‌زبان و تصاویر چکیده او از نقاشی‌ها و اثر ها هنری پررنگ و مرتبط با آن قرن با چاپ رنگی ختم می شود . در انتهای اثر علاوه بر بیست نقشة مربوط , سه نمایة افراد , جای‌ها و کتاب‌ها , تهیه شده‌است .

در اولِ نشست , پزشک حسینی , این اثر را منشاء مفیدی برای مطالعات حوزة اروپا و چه بسا عالم معرفی کرد . دکتر معالج حسینی با ذکر این مقاله که تصاویر تاریخی اثر به مداقه و زحمت دوچندان ترجمه کننده در کاوش و انتخاب آن , به‌همراه یادداشت‌های معنی کننده به اثر افزوده شده‌است , این کار را دوچندان بالاتر از ترجمه خواند و وجه تحقیقی اثر ترجمه‌شده را ستود . او در معرفی اهمیت و ضرورت اثر , به مطرح شدن جزء مقدمة ترجمه کننده پرداخت : «مطالعة این اثر قطعاً در ارتقا دانایی ما نسبت به فرهنگ و تمدن باختر مؤثر و با فایده خواهد بود ; چون آشنایی آیین در یک جامعه , عمیق‌ترین لایه‌های فکری و فرهنگی آن جامعه را بر ما صریح می‌سازد . از سمت دیگر , می دانیم دنیا شرق و به‌ویژه دنیای اسلام در دو سدة اخیر , رابطه‌ای پیچیده و نا مفهوم با مغرب‌زمین برقرار ساخته و اکثر اوقات فی مابین تعامل یا این که مقابله گیج بوده است . آشنایی غرب علاوه‌بر این‌که در انتخاب گونه و چگونگی این ارتباط راهگشا خواهد بود , به خودشناسی و هویت‌یابی جامعه ها شرقی و اسلامی هم یاری خواهد کرد . خویش را در آینة سایرافراد آئین و پیراستن , برخاسته از فرهنگ و تمدن قرآنی است . قرآن کریم ومهربان دست کم در سیزده آیه , مؤمنان را به سیر و مسافرت در زمین و پند یاددادن دعوت می‌نماید . کتاب حاضر سیر و سفری آگاهی‌بخش و تجربه‌افزا در مورخ است . »

پزشک محمدی , سخنان خویش را بابیان این مقاله آغاز کرد که در همة رشته‌ها مادة تحقیق را در اختیار دارا‌هستند , ولی در مورخ با موضوعی سروکار داریم که دیگر نیست و دستیابی به آن مسئله کار دشواری است , زیرا منابع تاریخی محدود و غالباً هم گزینشی است و از طرفی , محدودیت مکانی داراست ; مکان‌هایی که هیچ زمان ندیده‌ایم , در حالی که اتفاق ها با کارداران فرهنگی و اجتماعی آن جامعه لینک عمیقی دارااست . پزشک معالج محمدی خاطر نشان نمود : «یافتن آن نخی که‌این اتفاق ها را به‌هم دارای ارتباط نماید , کار دشواری است و تاریخ‌نگاری هنری است که برقراری رابطه در میان اتفاق ها را ممکن می‌سازد . »

معنی کننده اثر خاطر نشان نمود محور این کتاب نام و نشان مسیحی و مذهبی صرفاً اروپاست و بر این اصول تحولات , خاستگاه و سوگیری‌های آیندة اروپا را بررسی مینماید . اثر موقعیت جداازهم ندارد و در پیوندی منطقی تکان میکند . پزشک معالج محمدی مزید دیگر این اثر را مختصر و روان بودن آن برشمرد و بیان کرد : «نگاه درون‌مذهبی ندارد ; گاه انتقادی است و عینی و بافاصله . » او نویسندة اثر را شخصی محقق خواند که درین حوزه پژوهش دورازشوخی

بررسی بازی تلفن همراه Auto Chess

محمدرضا مسلمی بازدید : 305 سه شنبه 18 تير 1398 : 23:56 نظرات (0)


ورزش‌های الکترونیک یا این که به عبارتی eSports این ایام به چکیده جدانشدنی از صنعت بازی تبدیل شده‌اند و اگر‌چه وقت یک توشه , با برگزاری رویداها و مسابقاتی با محوریت آنها که خیلی نیز پرطرفدار میباشند , سیل خروشانی از خبرهای «ورزش الکترونیک‌محور» روی خروجی رسانه‌های مربوط به سرگرمی‌های ویدیویی قرار میگیرند و اهمیت بالای این اثر ها را بیشتر از پیشین , برای‌مان روشن مینمایند .

درصورتی که نیز یک نگاه کوتاه به گنجایش شدیدا بالای صنعت بازی و اثراتی که در آن منتشر می گردند بیندازیم , منزلت سفت و دارای اهمیت ورزش‌های الکترونیک در آن را بیشتر شعور می کنیم و چه بسا خودمان را نیز مشغول یکی همین ورزش‌ها می‌بینیم! سالیان سال است که بازی‌هایی همچون Dota , Counter Strike , FIFA , PES , Tekken , Street Fighter و بیشتر , با ارائه‌ی محتویاتی سرگرم‌کننده و جالب از کالا رقابت بازیکنان با یکدیگر , به‌بهترین صورت ممکن از ظرفیت‌های رقابت‌محور صنعت بازی به کار گیری کرده‌اند و درکنار اشاعه سرگرمی‌های رقابتی , به اجزای جدانشدنی آن نیز تبدیل شدند . این ایام نیز که پلتفرم تلفن همراه و صدالبته بازی‌های تلفن همراه روز آپ دیت محبوب‌تر و باکیفیت‌تر می گردند , شاهد ترویج ورزش‌های الکترونیک روی این پلتفرم هستیم و اثری که روز جاری قرار است در زومجی آن را تحت ذره‌بین ببریم , یک کدام از همین بازی‌های دیدنی و کیفیت بالا است .

ژانویه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی بود که استودیو چینی درودو ( Drodo Studio ) , ماد Dota Auto Chess را برای بازی دوست داستنی Dota 2 بسط بخشید و با همیاری شرکت ولو آن را در اختیار پی سی‌بازها قرار بخشید . در جریان این ماد , هیروهای بازی دو عدد در یک صفحه‌ی شطرنج‌مانند قرار میگیرند و بازیکنان با دکورا سیون حساب‌شده‌ی آن ها , طی دست‌های متفاوت بایکدیگر رقابت مینمایند ; رقابتی که طی آن مواقعی همچون دکوراسیون درست هیروها , تعیین حساب‌شده‌ی آنها , استفاده‌ی درست از قابلیت‌شان و مخلوط صحیح آنها با یکدیگر صحبت نخستین را زده و تفاوت‌ها را رقم می‌زنند .

این ماد به برهه زمانی هنگامی حدود ۵ ماه نیاز داشت تا حدود ۸ میلیون بازیکن را برای خویش دست‌وپا نماید و ژانر autobattler را بین بازی‌های ویدیویی جا بیندازد . در ادامه‌ی محبوبیت بازی‌های تلفن همراه , محبوبیت ماد «Auto Chess» و همینطور ارتقا گرایش بازیکنان به‌ورزش‌های الکترونیک , استودیو درودو تصمیم گرفت راهش را از شرکت ولو جدا نماید و بازی اختصاصی به‌فرد خودش را با همین سبک و سیاق بسازد . این گروه چینی در ادامه‌ی راهی که پیش گرفت , بازی Auto Chess را برای گوشی‌های هوشمند ساخت و این درحالی است که ولو نیز بی کار ننشست و دست به‌ساخت بازی Dota Underlords زد که دقیقا با همین جور تشکیل شده و دردست دارندگان گوشی قرار گرفته است . به‌دنبال نگاهی به کارایی فنی بازی Auto Chess می‌اندازیم و بدین سوال جواب میدهیم که آیا این اثر توانسته به عبارتی تجربه‌ی دیدنی را که استودیو درودو پیش‌تر روی پی سی برای گیمرها به‌ارمغان آورد به‌گوشی‌های هوشمند بیاورد یا این که خیر .

همان طور که پیش‌تر ذکر شد , این بازی اثری به طور کامل رقابت‌محور است و به هیچ وجه نباید توقع داستانی را داشته باشیم که بازی برای‌مان قصه نماید ; درنتیجه خیلی سرعت بالا سراغ مکانیک‌های گیم‌پلی آن میرویم . اولیه از همگی , شما برای ورود به منوی مهم بازی یا این که به‌اصطلاح Log In کردن , از سه نحوه میتوانید مبادرت فرمایید . میتوانید با اکانت کاربری خویش در گوگل وارد سرورهای بازی گردید , میتوانید یک حساب Dragonest ( منحصر چاپ کننده بازی ) بسازید یا این که با اکانت کاربری‌تان در شبکه‌ی فیس‌بوک وارد گردید ; متاسفانه و با دقت به تجربه‌ی فردی و همینطور بررسی وضعیتی که دیگر گیمرها داشتند , ورود به بازی با به کار گیری از اکانت‌های گوگل یا این که فیس‌بوک عملا نا ممکن است

معرفی بازی گوشی Stickman Bike Battle ; نبردهای آنلاین دوچرخه سواری

محمدرضا مسلمی بازدید : 419 سه شنبه 28 خرداد 1398 : 20:43 نظرات (0)


Stickman Bike Battle یک پیکار جالب چندنفره برای دوست‌داران دوچرخه‌سواری است که می تواند با سیستم گیم‌پلی نوآورانه‌اش دوچندان معضل برانگیز ظواهر شود . با زومجی و معرفی این بازی همراه گردید .

بازی تلفن همراه Stickman Bike Battle اثری رقابتی است که بیش‌تر تمرکزش روی بخش آنلاین است و استودیو Djinnworks GmbH تلاش خیر در آن داشته است . علاقه‌مندان به دوچرخه سواری در‌این بازی اندروید می توانند با استیک‌من همراه شوند و در مسیرهای جالب به رقابت بپردازند .

بازی آیفون Stickman Bike Battle شخصیت استیک‌من را اینبار در قالب یک دوچرخه سوار به ما نشان میدهد که قرار است با تمام سرعت مسیر را تکان نماید و به قهرمانی رسد . مهم ترین مشخصه بازی که از به عبارتی ابتدا به عینه چشم می شود , گیم‌پلی آن است . این گیم‌پلی در اختیار گرفتن بدون نقص دوچرخه را صرفا بوسیله یک جوی‌استیک شبیه‌سازی‌شده در اختیار شما قرار می دهد و می بایست تا می توانید با تمرین و تکرار به آن عادت فرمایید . این در اختیار گرفتن صرفا در فضای دوبعدی نیست و دوربین همیشه شمارا در وضعیت‌های در دست گرفتن سه‌بعدی قرار می دهد . بنابراین درین حالت می بایست چه بسا مسیر فرود و پرش‌های خویش را نیز به‌درستی انتخاب فرمائید و مبتلا خطا نشوید . مهمترین بخش بازی را در موقعیت آنلاین تجربه خواهید کرد که فراوان دارای هیجان است و علاقه‌مندان بدین بازی را در یک رقابت هم‌زمان آتشین قرار میدهد . این بخش دارنده یک لیدربرد جهانی است و با تمرین فراوان میتوانید قسمتی از بهترین‌های این لیگ گردید . علاوه بر در اختیار گرفتن جنبش این دوچرخه‌سوار شما بایستی پریدن و سرعت‌گیری را به‌خوبی انجام دهید و مبتلا اشتباه نشوید . حالت سرورهای بازی خوب است و میتوانید هر زمان که خواستید یک رقیب پیدا فرمایید و رقابت خویش را استارت فرمایید که‌این حریفان با اعتنا به درجه جهانی شما گزینش می شوند . این ویژگی‌ها Stickman Bike Battle را در مقام شایسته ترین بازی های اندروید قرار میدهد و هر بازیکنی می تواند در وقت ها فراغت خودش با آن مشغول شود .

مسیرهای بازی Stickman Bike Battle فوق‌العاده جالب می باشند و به شهرهای متفاوت هجرت خواهید کرد . این مسیرها بیشتر به خطر چالش‌ها و موانع‌شان با نیز فرق دارا هستند و هر بازیکن کارکشته‌ای بایستی دستکم یک‌بار آن ها را تجربه نماید و با کلیت آن آشنا شود . با موفقیت در هر رقابت میتوانید سکه‌های واجب را برای خرید شخصیت‌ها یا این که دوچرخه‌های نو به‌دست آورید . به این ترتیب برحسب اینکه هر روز چه میزان بازی می کنید , می توانید سکه‌های بیش‌تری را کسب فرمائید . همان گونه که گفته شد دوربین حالت رویت کرد بازیکن را تغییر تحول می دهد و بازیکن بایستی به آن عادت نماید .

بازی Stickman Bike Battle دارنده صحنه‌های اکشن جذابی است که به واسطه گیم‌پلی یگانه آن ممکن شده‌است . دیگر به‌مانند بازی‌های شبیه صرفا با یک در دست گرفتن دوبعدی روبه‌رو نیستید و همواره بایستی در هنگام پریدن از سختی ها یا این که عبور از جاهای نخ نما به‌این نکته دقت نمائید . در‌حالتی که در بالا یه خرده با این در دست گرفتن بحران برانگیز نقص‌ دارید نگران نباشید ; به این دلیل‌که با تجربه‌های مکرر به‌تدریج حرفه‌ای خواهید شد . بازی از سطح‌های رقابتی متنوع ساخته شده شده‌است و در انتهای هر تراز می بایست یک مسیر باس را رد نمائید و جواز حضور دربین دوچرخه سواران خوب تر را کسب نمایید . هر مورد از این لیگ‌ها دارنده جوایز ویژه‌ای میباشند و سکه‌های بیش‌تری نیز به ازای هر برد به شما میدهند .

در اولِ بازی Stickman Bike Battle میتوانید بخش تمرینی را بگذرانید و آنگاه مستقیما وارد نبردهای آنلاین گردید . اما می توانید بازی را در موقعیت آفلاین نیز تجربه فرمائید و با بخش‌های زمان‌دار و تمرینی درگیر گردید . این مولتی پلیر دیدنی در بخش افزایش و خرید شخصیت‌ها و دوچرخه‌های تازه سعی خیر داشته است و به شما هدف می دهد تا در رقابت‌های خویش موفق گردید

تعداد صفحات : 2

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 15
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 6
 • بازدید امروز : 40
 • باردید دیروز : 7
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 191
 • بازدید ماه : 405
 • بازدید سال : 6,227
 • بازدید کلی : 31,369